Montáže a opravy
Montáže a opravy
Do této kategorie služeb spadají drobné údržbářské práce, které si povětšinou dokážeme udělat sami. Pokud se vám však nechce ztrácet čas a někdy i nervy se sestavením nového kusu nábytku, zavěšením police, garnýže či zrcadla, pak vám tuto práci přijede udělat Hodinový manžel. Vaši vyhlédnutou věc též mohu dovézt k vám domů a nainstalovat na to správné místo.


Malířské a natěračské práce
Malířské a natěračské práce
Potřebujete jen vymalovat nebo byste rádi změnili celkovou visáž vašeho interiéru? Navrhnu pro vás několik barevných i materiálových variant včetně vizualizace takže budete vidět výsledek ještě před započetím práce. Pokud se vám líbí povrchy s vysokým leskem jako je Benátský či marocký štuk, jílové stucco lustro a další tak mě neváhejte kontaktovat.


Vodoinstalatérské práce
Montáže a opravy
Kapající kohoutky, zeslabený průtok vody, nefunkční uzavírací ventily, kekel v odpadním potrubí a další radosti se časem spolehlivě objeví v každém rozvodu vody, který nebyl pročišťován. Také ochranu před vodou není radno podceňovat. Přetěsnění možných úniků vody kolem dřezu, vany či sprchového koutu vás zbaví větších investic v budoucnu.


Elektrikáři, elektroinstalace
Elektrikáři, elektroinstalace
Zlobí vás elektroinstalace, nebo jen potřebujete vyměnit starý vypínač za novy? Vyměnit prasklou žárovku na špatně přístupném místě či zapojit nový lustr? Jsem schopen vám poradit s výběrem vhodného osvětlení a najít optimální světelnou pohodu pro váš interiér. Rád pro vás navrhnu a vyrobím autorské originální svítidlo. Podívejte se na mé realizace v této oblasti designu.


Práce zednické a obkladačské
Zednické práce
Uvažujete o změně dispozice ve vašem bytu či domě a potřebujete přistavět novou dělící stěnu či naopak vybourat starou? Vyměnit prasklý obklad nebo obložit pracovní prostor v kuchyni je práce, kterou můžete poptat u Hodinového manžela. Pokud uvažujete o originální koupelně např. z marockého štuku - tadelakt v kombinaci např s mozaikou tak mi napište.


Truhláři, práce se dřevem
Truhlářské práce
Dřevo patří mezi mé oblíbené materiály a práce s ním je opravdovou radostí. Terasa ze dřeva či kompozitu, zastřešení venkovních prostor, pergoly, lavice či jiná zahradní architektura jsou doménou dřeva. Nabízím komplexní řešení od návrhu po realizaci v oblasti nábytku a pokládky podlah. Pro práce většího rozsahu vám pomohu s projektem, naceněním a doporučím spolehlivého dodavatele.


Zakázková práce s kovem
Práce s kovem na zakázku
Zámečnické a kovářské práce a opravy menšího i většího rozsahu. Výroba zábradlí schodišť a balkónů, ozdobných plotů, mříží, brán a branek i kovových schodišť. Atypické krby a grily či lehké nerezové stolky pro elektroniku. Práce na zakázku jsou realizovány ve spolupráci s kovářskou dílnou mistra Pavla Vaňka. Nechte si zhotovit originál dle míry vašeho vkusu i peněženky.


Objednávka/poptávka hodinového manžela

Váš e-mail:
Předmět zprávy
Text:

Počítače, notebook, wifi
Počítače, notebook, wifi
Jste již unaveni soubojem s funkčností vašich oken (Windows), a ne tak úplně rozumíte svému PC ? Nechte si zkotrolovat a vyčistit váš počítač od nepotřebných souborů, nainstalovat antivirový program, zálohovat data, nainstalovat freeware programy, zapojit tiskárnu, router či nastavit Wi-Fi připojení. V rámci této služby můžete znovu získat kontrolu nad vašimi daty


Reklamní a grafické práce
Reklamní a grafické práce
Potřebujete vyrobit originální reklamní poutač a zaujmout potenciální zákázníky chytrým nápadem? Pomohu vám zviditelnit vaše podníkání a cílenou reklamou na internetu přivést nové zakázky. V oblasti reklamní grafiky navrhnu propagační tiskoviny a připravím podklady pro tiskárnu tak aby náklady na propagaci nebyly noční můrou.


Klempířské a pokrývačské práce
Klempířské a pokrývačské práce
Uvažujete o výměně střešní krytiny či potřebujete provést výměnu svodů a nové oplechování? Poradím a navrhnu optimální řešení pro izolaci plochých střech a teras. Usazení či přetěsnění střešních oken vyžaduje odbornou znalost a zkušenosti z praxe. Kontaktujte mě pro cenovou nabídku pro práce na střeše.


Kamenické práce
Kamenické práce
Líbí se vám zídky, dlažby, ale třeba i krb ze štípaného kamene, ale neznáte nikoho kdo by tuto práci uměl? I položení betonové zámkové dlažby vyžaduje fortel a zkušenost. Nechte si zpracovat nabídku na zamýšlenou realizaci v přírodním kameni.